Studio prana Body&Mind Fitness | Power Help Wellness
Studio prana Body&Mind Fitness | Power Help Wellness

Aktuality

Vloženo 24.11.2017

Akce prosinec

Power Plate trénink a jídelníček na míru:
5 PP tréninků  1000,-
10 PP tréninků  1800,-
jídelníček na míru 1550,-
10 PP tréninků+ jídelníček na míru+ vážení na váze In-Body

                            
                                                                  

Vloženo 16.11.2017

Den otevřených dveří ve studiu v Zubří

Rády bychom vás pozvaly na den otevřených dveří 29.11.2017 do nově otevřeného studia PRANA v Zubří. Studio PRANA a nutriční poradna spojili síly, aby byla klientům zajištěna komplexní péče od zdravého pohybu až po nutriční terapii pro všechny věkové kategorie. Budete si moci na vlastní kůži vyzkoušet POWER PLATE, dále se můžete nechat přeměřit na InBody 170 a samozřejmě nebude chybět zdravé občerstvení. Chystáme se vám také představit nového pomocníka - přístroj podporující tvorbu kolagenu, vyhlazení pokožky, zmírnění projevů celulitidy či akné. K zakoupení budou dárkové poukazy s možnosti kombinací služeb dle vašeho přání. Těšíme se na Vás :) Studio PRANA Hamerská 712 Zubří 756 54

Vloženo 16.12.2011

KURZ: CIRCUIT TRAINING

10 LEKCÍ, ÚT + ČT 7:00-8:00, ZAČÁTEK KURZU 17.1.2012 MAX 6lidí ve skupině CENA: 1300,-kč Kruhový trénink je cvičení, při kterém jedinec či skupina vykonává cviky na různé svalové partie na předem určených stanovištích pod vedením trenéra. V praxi to vypadá tak, že trenér určí skupinu cviků na strojích či mimo ně na procvičení partií celého těla a poté se jednotlivé cviky provádějí v rychlém sledu za sebou. Pro dosažení maximální cirkulace krve tělem se zařazují po sobě jdoucí cviky na co nejodlehlejší části těla. Bude připraven okruh stanovišť, na kterých budete provádět určitá posilovací cvičení. Celá lekce se odehrává ve svižném tempu za doprovodu energické hudby a povzbuzování instruktora, který zároveň dohlíží na správnou techniku cvičenců. Cviky lze náročností vždy přizpůsobit kondici jedince a je tedy vhodné pro každého. Pobyt na stanovišti je časově omezen na cca 1minutu, pak vám zvukové znamení oznámí, že je čas posunout se na další cvičení. Počet opakování je spíše vysoký a s nižší zátěží a tudíž je efekt zaměřen hlavně na vytrvalostní sílu a spalování tuku. Jak trénink probíhá? Na začátku hodiny Vám instruktor vysvětlí jednotlivá stanoviště a cviky, které na nich budete provádět, pak se zahřejete při krátkém aerobním cvičení a pak hurá na to. Je to účinná a zábavná aktivita, kterou si prostě musíte zkusit!

Vloženo 16.12.2011

KURZ: YOGA INSPIRED

10 LEKCÍ, ÚT+ČT 16:00-16:50, ZAČÁTEK KURZU 17.1.2012 MAX 6lidí ve skupině CENA: 1300,-kč Posilovací hodina, kde jsou využívány jógové prvky a pracuje se zejména s váhou vlastního těla. Na rozdíl od tradiční jógy, kde se v jednotlivých pozicích setrvává poměrně dlouho, se na této lekci pozice dynamicky střídají. Důraz je kladen hlavně na sílu a ohebnost. Nezaměřuje pouze na hlavní svalové skupiny, ale také na hluboko uložené stabilizační svaly, které pomáhají držet rovnováhu, zachovávají správné držení těla a napomáhají udržet zdravé klouby a páteř. Yoga inspired je proto fyzicky náročnější než tradiční jóga a může proto pomoci i při hubnutí nebo udržení váhy.

Vloženo 16.12.2011

KURZ: PILÁTESOVA METODA

10 LEKCÍ, PO+ST 17:00-17:50, ZAČÁTEK KURZU 16.1.2012 MAX 6lidí ve skupině CENA: 1300,-kč Tento systém cvičení vymyslel na začátku minulého století Joseph Hubertus Pilates. Je sestaven s cílem obnovit zdravé a správné držení těla a vytvořit nové pohybové návyky, které umožní volný pohyb bez nadměrného svalového napětí. Cviky posilují tělo od jeho středu (tzv. Power House, Core), jehož stabilita je základem pro harmonický a nenásilný pohyb končetin. Cílem jeho cvičení je využití mysli k lepšímu pochopení vlastního těla a rozvíjet jeho potencionál ve prospěch zdraví a celkové pohody jedince. Na rozdíl od mnoha jiných metod tělesného cvičení je pro Pilates přístup charakteristický důraz na přesnost pro provedení jednotlivých dílčích pohybů každého cviku. Nováčci se při nácviku Pilátes metody často diví, že tak nepatrné detaily mohou mít tak výrazně prospěšný účinek na jejich tělo.

Vloženo 16.12.2011Vloženo 26.10.2011

KURZ HUBNUTÍ

6 TÝDNŮ, 2 LEKCE TÝDNĚ/ SKUPINA MAX.6 LIDÍ/ ZAČÍNÁME 1.11.2011 Pojďte s námi zatočit se svými přebytečnými kilogramy, naše zkušené lektorky Vám poradí jak na to! Hubnutí pro Vás nemusí být trápení, naučíme Vás hubnout s rozumem a dobrou náladou. Mimo jiné se společně naučíme správné stravovací návyky a doporučíme Vám vhodnou aktivitu, která je pro hubnutí nepostradatelná a také posílíme vaše sebevědomí. Vydejte se s námi na cestu trvalé změně nejen vaší figury, ale také myšlení. 1. TÝDEN 1.lekce 70min SEZNÁMENÍ A WELLNESS KONZULTACE:  Základní diagnostika kondice  Analýza složení těla přístrojem INBODY  Diagnostika kyselosti organismu.  Stravovací diáře 2. lekce 60 min DECH JE ŽIVOT  Seznámení s významem dýchání pro vaše zdraví, kondici a hubnutí.  Dechová cvičení a techniky 2. TÝDEN 3. lekce 60min VÍME CO JÍME  Přednáška: Výživa  Rozbor stravovacích diářů. 4. lekce 60min MAGICKÉ CENTRUM SÍLY A KVALITY POHYBU  Seznámení s tím co to je core nebo-li HSS =hluboký stabilizační systém  Analýza nevhodných posturálních stereotypů  Kompenzačních cvičení - pomoc od bolesti a vadného držení těla. 3. TÝDEN 5. lekce 60min JÓGA – CESTA ZA HARMONIÍ TĚLA I DUCHA  Úvod do jógy  Jógový dech  Pozdrav slunce 6. lekce 60min PILÁTES – SÍLA STŘEDU  Úvod do systému pilátes  Aktivace coru  Základní sestava 4. TÝDEN 7.lekce 60min PŘEDNÁŠKA: TĚLO V POHYBU  Základní lekce z anatomie a fyziologie pohybu – abyste si s vašim tělem při pohybu lépe rozuměli. 8.lekce 60min KARDIOVASKULÁRNÍ CVIČENÍ – JAK EFEKTIVNĚ SPALOVAT TUKY  Co je to tepová frekvence TF a jak s ní pracovat v rámci hubnutí  Druhy kardiovaskulárního cvičení  Úvod do techniky nordic walkingu 5. TÝDEN 9. lekce 60min KRUHOVÝ TRÉNINK  Zábavné posilovací cvičení s využitím pomůcek jako je BOSU, Flowin, TRX, overball, theraband aj. 10. lekce 60min OUTDOOR TRÉNINK  Kardiovaskulární cvičení s nordic walkingem.  posilováním s vlastním tělem s využitím venkovních překážek. V případě špatného počasí bude náhradní cvičení ve vnitřních prostorách zaměřené na zvýšení TF a spalování tuků. 6. TÝDEN 11. lekce 60min RELAXACE – STRES JE BRZDA HUBNUTÍ  Úvod do relaxačních technik  Relaxační cvičení 12. lekce 70min ZÁVĚREČNÉ SETKÁNÍ A VYHODNOCENÍ KURZU  Kontrolní diagnostika kondice  Kontrolní analýza složení těla přístrojem INBODY  Kontrolní diagnostika kyselosti organismu. Kurz bude probíhat každé úterý a čtvrtek od 17:00 nebo pondělí a středu od 17:00 v prostorách studia Prana CENA KURZU: 1990,-kč OBJEDNÁVEJTE NA TEL: 606819531

Vloženo 26.10.2011Vloženo 07.09.2011

TRENINKOVÝ HIT:BOOT CAMP

Od čtvrtka 15.9.2011 spouštíme pátý běh tréninkového programu BOOT CAMP. Jedná se o 6-ti týdenní intenzivní kurz během kterého se dostanete do skvělé formy a ještě si užijete spoustu zábavy. Cvičí se v areálu ZŠ 5.Května v Rožnově, 2x týdně,vždy v úterý a čtvrtek v 6.15hod. ráno a pokud to počasí umožní, tak pod širým nebem. Cena kurzovného činní 1990,-. Cena zahrnuje také úvodní a konečné měření na přístroji InBody, jež provede detailní analýzu složení vašeho těla. Pro více informací nás kontaktujte na tel:736734161. Rezervujte si svou značku již teď, počet účastníků je omezen! Plánujeme také spuštění odpoledního běhu programu BOOT CAMP, kolem 17 či 18h, v případě vašeho zájmu o tuto variantu, nám prosím dejte vědět.

Vloženo 19.08.2011

WELLNESS DEN NA VČELÍNĚ DNE 4.9.2011 OD 15:00

PROGRAM PRO DOSPĚLÉ Budete moci zdarma projít konzultacemi s odborníky přes sport výživu i regeneraci, nechat si udělat diagnostiku své kondice a složení těla přístrojem InBody a také absolvovat diagnostiku možného překyselení organismu, což se ukazuje jako jedena z velkých bariér hubnutí u moderního člověka a je rovněž příčinou vážných onemocnění. Budete mít šanci se seznámit s nejnovějším přístrojem Carismed MT, jež bezbolestně zbavuje tukových polštářů, strií, vrásek a celulitidy. Rovněž si budete moci vyzkoušet vibrační trénink na Power Plate a v rámci kruhového tréninku také hity ve světě současného fitness TRX System, Flowin, Bosu, Flexibar atd. PROGRAM PRO DĚTI Agentura ONO EXCLUSIVE bude mít pro děti připraveno spoustu soutěží a zábavy. „Vždy si vzpomenu… zažil jsem vliv agentury ONO EXCLUSIVE.“

Vloženo 19.07.2011

TEPELNÉ ZÁBALY GOLF BEAUTYTHERM PROFI

Připravili jsme pro Vás nové ošetření, které Vám pomůže se zbavit vašich tukových polštářků, zejména v místech pro ženy nejdůležitějších. MODERNÍ, MIKROPROCESOREM ŘÍZENÝ PŘÍSTROJ PRO TERAPII INFRAČERVENÝM ZÁŘENÍM PATŘÍ K NEJMODERNĚJŠÍM METODÁM ZDRAVOTNÍ A KOSMETICKÉ PÉČE. MÁ MIMOŘÁDNĚ SILNÉ POZITIVNÍ ÚČINKY NA ORGANIZMUS A METABOLIZMUS TUKŮ. Mnohonásobně zrychluje tkáňový metabolizmus a spalování v tukových buňkách. Efekt aktivace přetrvává až 48 hodin po aplikaci zábalu. Buňky pro zvýšenou aktivitu potřebují více energie. Tu získávají z tukových zásob aerobním spalováním. Tento proces se nazývá též termolipolýza – odbourávání tukových tkání teplem. JEN O PRÁZDNINÁCH MŮŽETE PRVNÍ OŠETŘENÍ VYZKOUŠET ZDARMA!

Vloženo 19.07.2011

NOVÝ PŘÍSTROJ CARISMED MD

Léto je tady a čas zúčtování při pohledu do zrcadla v plavkách, také. Pokud to letos ještě stále není ono, máme pro vás tip, jak se dostat do toho správného tvaru. Nový radiofrekvenční přístroj CARISMED MD,jež byl dosud určen jen pro lékařská pracoviště. Tento přístroj nám byl v červenci zapůjčen a vzhledem k opravdu perfektním výsledkům při jeho testování, jsme se rozhodli pro upgrade a přístroj jsme zakoupili. Můžete tedy jeho mimořádné účinky vyzkoušet na vlastní kůži nejen v červenci, ale také v srpnu a to v mimořádné nabídce 1+1zdarma. I přes nesrovnatelně lepší výsledky cena zůstává zachována stejná jako u předešlého RF stroje.

Vloženo 09.06.2011

BOOT CAMP

Od 21.6.2011 spouštíme čtvrtý běh tréninkového programu BOOT CAMP. Jedná se o 6-ti týdenní intenzivní kurz během kterého se dostanete do skvělé formy a ještě si užijete spoustu zábavy. Cvičí se 2x týdně, 6.15hod. ráno a pokud to počasí umožní, tak pod širým nebem. Cena kurzovného činní 1560,- .Pro více informací nás kontaktujte. Rezervujte si svou značku již teď, počet účastníků je omezen.

Vloženo 16.04.2011

JARNÍ CENOVÝ HIT

BEZBOLESTNÁ LIPOSUKCE 1+1 ZDARMA Ke každému zakoupenému ošetření dostanete jedno ošetření ve stejné hodnotě zdarma. Akce trvá pouze do 30. 6. 2011

Vloženo 16.04.2011

SPECIÁLNÍ JARNÍ BALÍČEK

SETŘESTE SVÁ ZIMNÍ KILA!!! BALÍČEK BASIC:  Wellness konzultace s osobním trenérem  Diagnostika kyselosti organismu a návrh detoxikačního programu  Lekce s osobním trenérem + 1 zdarma  Lekce na přístroji Power Plate + 1 zdarma  ošetření neinvazivní liposukce + 1 zdarma  ošetření lymfodrenáže přístrojem Ballancer + 1 zdarma AKČNÍ CENA BALÍČKU: 4080,-Kč BEŽNÁ CENA JE: 7600,-Kč BALÍČEK EXCLUSIVE:  Wellness konzultace s osobním trenérem  Diagnostika kyselosti organismu a návrh detoxikačního programu  Lekce s osobním trenérem + 1 zdarma  Lekce na přístroji Power Plate + 1 zdarma  3 ošetření neinvazivní liposukce + 3 zdarma  3 ošetření lymfodrenáže přístrojem Ballancer + 3 zdarma AKČNÍ CENA BALÍČKU: 9400,-Kč BEŽNÁ CENA JE: 18240,-Kč Akce trvá pouze do 30. 6. 2011

Vloženo 21.02.2011

KONZULTACE A MĚŘENÍ BODYSTATEM 4.3.2011

Měření přístrojem Bodystat + 30 minut konzultace zdravého životního stylu, hubnutí Pro nové klienty cena 200 kč Běžná cena 350 kč Bodystat + 30 minut konzultace 240 kč = 590 kč Pátek 4.3.2011 Info a rezervace: Ing. Monika Figelová – certifikovaný poradce zdravého životního stylu Vital Life, výživový poradce tel: 733 777 342 e-mail: figelova@vitallifecz.com

Vloženo 01.02.2011

SETKÁNÍ S VÝŽIVOVOU PORADKYNÍ 15.2.2011 v 16 hod

Chcete se dozvědět více o výživě, hubnutí, životním stylu? Protože jedinou možností, jak zhubnout, je změnit životní styl a tento styl života si také udržet. Rozhodujete se, zda vyhledat při hubnutí výživového poradce a nevíte, co Vás čeká? Přijměte proto pozvání na besedu, kde se vše potřebné dozvíte a jistě strávíte příjemné chvíle v kolektivu lidí, kteří se stejně jako Vy zajímají o zdravý životní styl, o hubnutí, pohyb Jako odměnu za Váš čas, můžete využít měření přístrojem Bodystat za 200 kč (běžná cena od 350 kč) buď po setkání, nebo jindy po předchozí domluvě. Studio Prana Info a rezervace: Ing. Monika Figelová – poradce zdravého životního stylu Vital Life, výživový poradce Tel: 733 777 342 figelova@vitallifecz.com Studio Prana Rožnov p. Radhoštěm

Vloženo 18.01.2011

BLACK & WHITE PLES 2.4.2011

Studio Prana & Resort Valachy uvádí PRVNÍ OPRAVDU NETRADIČNÍ BLACK & WHITE PLES. Povoleno je pouze oblečení v barvě černé, bílé, stříbrné nebo jejich kombinacích. Nejoriginálnější oblečení bude oceněno. DATUM KONÁNÍ: 2.4.2011 MÍSTO KONÁNÍ: Společenský dům, Rožnov p.R. PROGRAM • kapela velký sál: Valašská Bluesová Společnost • kapela restaurace: cimbálová muzika Pavla Mika • netradiční tombola plná zážitkových poukazů CENA VSTUPENKY: 550Kč Cena zahrnuje také: wellcome drink a degustační talíř, slevový kupón do nově otevřených termálních lázní Wellness hotelu Horal ve Velkých Karlovicích a poukaz na návštěvu studia Prana. MILÍ PŘÁTELÉ PŘIJMĚTE PROSÍM POZVÁNÍ NA ORIGINÁLNÍ PÁRTY S VALAŠSKOU BLUESOVOU SPOLEČNOSTÍ,KTERÁ VÁS BUDE BAVIT PESTROU KOLEKCÍ PÍSNÍ OD ROLLING STONES PO AC DC A CIMBÁLOVKOU BRNĚNSKÉHO SHOWMANA PAVLA MIKA,KTERÁ TO VEZME OD LIDOVEK PO JAZZ. PŘIJĎTE SI UŽÍT SKVĚLÝ VEČER!!! TĚŠÍME SE NA VÁS ZBYNĚK,TEREZA A REALIZAČNÍ TEAM

Vloženo 12.12.2010

 Výživové poradenství a poradenství zdravého životního stylu

Pomůžeme Vám zhubnout a naučíme Vás zdravě žít. Vše pod odborným dohledem!

Využijte služeb výživového poradce právě u nás, využijte měření složení těla přístrojem Bodystat, aby bylo Vaše hubnutí a Váš trénink efektivní!

Nyní možnost zakoupení vánočních poukazů v hodnotě 500, 1000, 3000, 5000 Kč pro své blízké.

Poukazy lze využít na individuální poradenství z nabídky Vital Life centra zdraví, měření Bodystatem, zboží ze Zelené lékárny.

Kontakt a objednávky: Ing. Monika Figelová, 733 777 342, figelova@vitallifecz.comVloženo 26.11.2010

VÁNOČNÍ POUKAZY 2010

AKCE: kupujte vánoční poukazy na veškeré služby se slevou 15%. Platí pouze od 20.11. do 10.12.

Věnujte sobě a svým blízkým opravdu hodnotný dárek pro zdraví...zdravý člověk má tisíc přání, ale nemocný pouze jedno!

Tým studia Prana přeje pohodový čas adventní:-)Vloženo 16.10.2010

LIPOSUKCE 3.GENERACE U NÁS JIŽ OD LISTOPADU

Ošetření radiofrekvenční liposukce probíhá tak, že radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky naprosto bezbolestnou, jen dotykovou metodou do podkoží, kde rozehřeje tukovou buňku. Ta se začne smršťovat a vyplavuje svůj obsah do lymfatického a cévního systému, kterým dál putuje do jater. Odtud odchází přirozenou metabolickou cestou z těla ven. Ošetření je zcela neinvazivní, bez jakéhokoliv vpichu, tedy naprosto bez nebezpečí tukové nebo vzduchové embolie. Intenzita tepelného záření se reguluje podle potřeby klienta. Zákrok trvá od 15 do 60 minut dle velikosti a typu ošetřované partie. Kromě profesionálního přístupu je nezbytná i následná péče, proto po provedeném zákroku našim klientkám a klientům poskytujeme kompletní poradenství v oblasti výživy, pohybu a různých jiných metod na zbavení se nežádoucích špíčků. S našimi klienty jsme po zákroku v kontaktu a konzultujeme s nimi jejich jídelníček či doporučujeme nejvhodnější pohybové aktivity.

Vloženo 12.07.2010

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Vážení klienti, tým studia Prána si vás dovoluje pozvat na den otevřených dveří do nových  prostor v Tylovicích. V tento den si budete moci ZDARMA v době od 8 do 20hod vyzkoušet naše nové služby, dozvědět se více o naší filozofii a přístupu a seznámit se s našim novým týmem. Těšíme se na vás!Vloženo 19.06.2010

NOVÁ PRANA - NOVÉ MOŽNOSTI

Máme pro vás skvělou zprávu! Studio Prana se stěhuje do nových větších prostor, rozšiřuje spektrum svých služeb a tým odborníků. V novém centru najdete také přístroje POWER PLATE, VACUSHAPE, VIBROSAUNA, budete moci navštívit zajímavé skupinové lekce, ale v intimním prostředí a s individuálním přístupem, budete se také moci zůčastnit zajímavých seminářů a přednášek. Nová Prana bude slavnostně otevřena 2.týden v červenci 2010 a budeme vás o dalších detailech co nevidět informovat.....

Vloženo 06.05.2010

BOOT CAMP

Od 31.5.2010 spouštíme první běh tréninkového programu BOOT CAMP. Jedná se o 6-ti týdenní intenzivní kurz během kterého se dostanete do skvělé formy a ještě si užijete spoustu zábavy. Cvičí se 3x týdně, brzy ráno a pokud to počasí umožní, tak pod širým nebem. Pro více informací nás kontaktujte. Rezervujte si svou značku již teď, počet účastníků je omezen.

Studio Prana

PARTNEŘI:

Valachy.cz HzH
Studio prana
STUDIO Prana BODY & MIND FITNESS
POWER HELP WELLNESS

Mgr. Tereza Winklerová: +420 606 819 531
info@studioprana.cz
www.studioprana.cz