Studio prana Body&Mind Fitness | Power Help Wellness
Studio prana Body&Mind Fitness | Jemná a efektivní
alternativa zkrášlení, příjemná a bezbolestná liposukce

Příjemná a bezbolestná liposukce

Multipolární radiofrekvenční technologie

bezbolestná liposukce

Multipolární radiofrekvenční technologie, která umožňuje četná ošetření – s jistotou, příjemně a bezbolestně, s okamžitým výsledkem a dlouhodobým účinkem:

My Vám nejdříve nasloucháme a pak až radíme. Spolupráci s Vámi vždy začínáme vstupní wellness konzultací, při které dopodrobna rozebereme Váš životní styl, Vaše přání, cíle i Vaše obavy a rovněž provedeme diagnostiku Vaší současné kondice.

Rychlé a snadné ošetření

Standardní ošetření obnáší 6–8 sezení v trvání 20–40 minut podle velikosti ošetřované části těla. Dá se použít na každý typ kůže. Způsob a technika ošetření se dá lehce a rychle naučit. Není zapotřebí žádný spotřební materiál. Dá se použít na každý typ kůže. Na základě kontrolovaného zahřívání ošetřované oblasti dosahujeme velmi příjemného a uvolněného pocitu.

Radiofrekvenční technologie v nejnovějším zpracováníRadiofrekvenční technologie v nejnovějším zpracování

Ošetření naším přístrojem pracuje na principu přeměny vysokofrekvenčního proudu v tepelnou energii, která působí v tkáních. Oproti dosud používaným monopolárním nebo bipolarním technologiím dosahuje náš přístroj pomocí vícepolárního proudu řízeným speciálními algoritmy variabilní tok energie v kůži. Tímto způsobem se dosáhne jeho tepelného působení v povrchových i hlubokých vrstvách kůže.

Lepší výsledky

Účinky regenerace kolagenu a odstranění tuku pomocí radiofrekvenčního ošetření jsou klinicky prokázány. Soustředěná energie umožňuje efektivnější působení a viditelné výsledky již po prvním sezení než bylo zvykem u monopolárních a bipolárních metod. Zároveň není zapotřebí tak velký přísun energie a ošetření je tedy příjemné a bezbolestné.

Modelování tělaModelování těla

RF-multipolární energie zahřívá tukové buňky, zrychluje metabolismus a zmenšuje tak jejich objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučování tuku z tukových buněk a ten se následně odvádí krevním a lymfatickým oběhem. Nastává tak očekávaný efekt snížení tukových zásob, zmenšení objemu a vyhlazení celulitidy.

JAK TO PŮSOBÍ?

Lifting, tvarování a vyhlazení kůže pomocí odbourání tuku: Zvětšené tukové buňky způsobují ochablost a nerovnosti kůže. Přístroj vede RFenergii do svrchních a podkožních vrstev kůže a způsobuje selektivní zahřívání tukových buněk a kolagenních vláken. Zvýšené teplo stimuluje metabolismus a následně dochází k vylučování tuků. Lokální odbourání tuku a napnutí kolagenních vláken způsobí redukci objemu ošetřovaných partií a zlepšení struktury kůže.

Vypnutí obličejových konturVypnutí obličejových kontur

Kožní vlákna – kolagen a elastin jsou vytvářena fibroblasty. Jakmile je zahřejete, stáhnou se a kůže se pomocí jejich kontrakce vypne a vyhladí. Zároveň se zrychlí metabolismus fibroblastů, které následně tvoří více kolagenu. Výsledkem je pevnější kůže s mladistvým vzhledem.

JAK TO PŮSOBÍ?

Úbytek kolagenních vláken a snížená aktivita fibroblastů způsobují u stárnoucí kůže jemné záhyby a vrásky. Přístroj způsobuje selektivní zahřátí kolagenních vláken. Od určité teploty dochází k jejich okamžité kontrakci.

CENÍK

TYP OŠETŘENÍ
DÉLKA TRVÁNÍ OŠETŘENÍ
ZÁKLADNÍ CENA
AKČNÍ CENA
Kolena
30min
1900 Kč
1550 Kč
Stehna vnitřní
40min
2500 Kč
1900 Kč
Stehna vnější
40min
2500 Kč
1900 Kč
Stehna zadní
40min
2500 Kč
1900 Kč
Hýždě
40min
2500 Kč
1900 Kč
Boky
40min
2500 Kč
1900 Kč
Břicho
25min
1600 Kč
1200 Kč
Paže
40min
2500 Kč
1900 Kč
Záda - křídla
40min
2500 Kč
1900 Kč
Podbradek
15min
1000 Kč
800 Kč
Obličej – vyhlazování vrásek
30min
1900 Kč
1550 Kč
Dekolt – vyhlazování vrásek
20min
1500 Kč
1100 Kč
 
BALÍČEK
5 + 1 zdarma
Libovolná partie
8 + 2 zdarma
Libovolná partie
10x liposukce +20x vacu shape zdarma
10x liposukce +20x lymfoven ballancer
Akce přiveď kamarádku
Pokud přivedete kamarádku, která si zakoupí permanentku na 5+1 libovolných ošetření, budete odměněni poukazem 1 ošetření vámi vybrané partie.

Studio Prana

PARTNEŘI:

Valachy.cz HzH
Studio prana
STUDIO Prana BODY & MIND FITNESS
POWER HELP WELLNESS

Mgr. Tereza Winklerová: +420 606 819 531
info@studioprana.cz
www.studioprana.cz