Studio prana Body&Mind Fitness | Power Help Wellness
Studio prana Body&Mind Fitness | Jemná a efektivní
alternativa zkrášlení, příjemná a bezbolestná liposukce

Nuriční terapie

KONZULTACE S NUTRIČNÍ TERAPEUTKOU Mgr. Hankou Holišovou

1. FITNESS TESTY

Zadýcháváte se již při nízké intenzitě jakékoliv pohybové aktivity? Nebo si naopak myslíte, že je Vaše fyzická kondice velice dobrá? Absolvujete testy fyzické kondice, které Vám ukáží, jak je Váš organismus připraven snášet fyzickou zátěž. A co budeme testovat? Budou to zkoušky kondice vašeho kardiovaskulárního systému, síly statické, dynamické i explosivní, podíváme se i na to, jak to vypadá s vaší flexibilitou, rovnováhou, obratností a koordinací. Rovněž Vám bude změřeny některé tělesné parametry, jako například procento tuku a a svalové hmoty v těle, krevní tlak, bazální metabolismus apod. Vše si budete moci zaznamenat do Vaší osobní karty.

Hubnutí - INBODY TEST2. INBODY TEST

VÝSLEDKY ANALÝZY:

ANALÝZA SLOŽENÍ TĚLA

Tato část uvádí přesnou analýzu tělesné kompozice se standardním doporučením hodnot celkové hmotnosti těla, hmotnost kosterního svalstva, tělesného tuku, celkové vody v těle a čisté hmotnosti bez tuku. Můžete tak porovnat naměřené hodnoty s doporučenými hodnotami a také si můžete spočítat poměr tuků a svalů.

DIAGNÓZA OBEZITY

Ukazuje obezitu podle známých, ale již ne tak přesných parametrů. Index tělesné hmotnosti (BMI) je sice obecně známý ukazatel, který ale pouze porovnává celkovou váhu a výšku měřené osoby.   Procento tuku v těle (PBF) je lepší ukazatel pro diagnózu obezity, ale nebere v  úvahu svaly. Poměr pasu a boků (WHR) je také jedna z velmi známých hodnot pro hodnocení obezity, ale pokud osoba zhubne v pase i bocích, tak se poměr nezmění. Mnohem důležitější je míra útrobního tělesného tuku, která je zde definována jako průřezová oblast tuku nalezeného v břiše. Když má oblast vnitřního tuku více než 10 bodů, je známa jako abdominální obezita (obezita v oblasti břicha). Poslední hodnota ukazuje stupeň bazálního metabolizmu (BMR) což je minimální energie, potřebná pro zachování životních funkcí, v klidovém stavu. Je to velice důležitá hodnota jak pro léčbu obezity, tak pro tvorbu a udržení svalové hmoty. Ani při velké  redukci hmotnosti by neměla denní dávka energie klesnout pod hranici minimální kalorické potřeby (BMR).  1 kilokalorie  = 4,185 kilojoulů.

SEGMENTÁLNÍ ROZLOŽENÍ BEZTUKOVÉ HMOTY

Ukazuje vyváženost celého těla a popřípadě odhaluje disbalance  postavy.  Netuková tkáň v segmentech ukazuje, jak dobře je vyvážená vaše levá a pravá polovina těla a také v jakém poměru je horní a dolní polovina těla. Zkontrolujte si tedy rovnováhu těla mezi horními končetinami a dolními končetinami  a stejně tak mezi levou stranou  a pravou stranou těla. Největší množství bez tukové hmoty bývá na trupu. V případě potřeby si zvolíme vhodnou fyzickou aktivitu.

SEGMENTÁLNÍ ROZLOŽENÍ TUKOVÉ HMOTY

Nám ukazuje rozdělení tělesného tuku na horních, dolních  končetinách a trupu. Můžete si tak zkontrolovat a potom různým cvičením upravovat hmotnost tuku v každém segmentu svého těla. Sledujte každou tuto hodnotu v procentech tělesného tuku a zkuste toto procento udržet v „normálním“ rozsahu.

Kontrola kosternÍho svalstva a tukŮ

Nám předkládá návrh na možnou změnu váhy, nebo ne, pokud jsou hodnoty ideální. Na základě individuálního složení těla a poměru svalů a tuků doporučuje přístroj  InBody170 snížení nebo zvýšení množství tuku  a také zvýšení množství svalů, protože snížení množství kosterního svalstva přístroj InBody170 nikdy nedoporučuje. Proto je někdy toto hodnocení zásadně odlišné od doporučení BMI a % tuku a vychází ze skutečné potřeby a poměrů naměřených hodnot. Čím máme více svalů, tím můžeme mít větší hmotnost těla a přitom nemusíme tuto hmotnost snižovat.

ZHODNOCENÍ KONDICE

na základě celé analýzy a především na základě poměru svalů a tuků měřené osoby nám InBody170 zhodnotí stav kondice (Fitness Score).  Tento údaj především motivuje k další analýze na přístroji InBody170 pro srovnání postupných výsledků zhodnocení kondice v období formování postavy, nebo redukci hmotnosti. Aktivní sportovci dosahují hodnoty kolem 100 bodů a více, zatím co obézní a svalově slabí klienti mají méně než 70 bodů.

KURZY HUBNUTÍ

6-ti a 12-ti týdenní skupinové programy, pomůžeme vám nastartovat změny o nichž již dlouho sníte. Navíc budete bojovat bok po boku s lidmi, kteří ví jak se cítíte a co prožívate.

Lidská bytost může svůj život pozměnit tím, že k němu změní přístup. Zasaď myšlenku, sklidíš čin, zasaď čin, sklidíš návyk, zasaď návyk, sklidíš charakter, zasaď charakter, sklidíš osud.

 

Carismed MD

KONTUR MD MULTIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENČNÍ SYSTÉM S INOVATIVNÍM DVTP, KTERÝ BYL PŮVODNĚ URČEN POUZE PRO LÉKAŘSKÁ PRACOVIŠTĚ.

bezbolestná liposukce

Multipolární radiofrekvenční technologie, která umožňuje četná ošetření – s jistotou, příjemně a bezbolestně, s okamžitým výsledkem a dlouhodobým účinkem:

My Vám nejdříve nasloucháme a pak až radíme. Spolupráci s Vámi vždy začínáme vstupní wellness konzultací, při které dopodrobna rozebereme Váš životní styl, Vaše přání, cíle i Vaše obavy a rovněž provedeme diagnostiku Vaší současné kondice.

Rychlé a snadné ošetření

Standardní ošetření obnáší 6–8 sezení v trvání 20–40 minut podle velikosti ošetřované části těla. Dá se použít na každý typ kůže. Způsob a technika ošetření se dá lehce a rychle naučit. Není zapotřebí žádný spotřební materiál. Dá se použít na každý typ kůže. Na základě kontrolovaného zahřívání ošetřované oblasti dosahujeme velmi příjemného a uvolněného pocitu.

Radiofrekvenční technologie v nejnovějším zpracováníRadiofrekvenční technologie v nejnovějším zpracování

Ošetření naším přístrojem pracuje na principu přeměny vysokofrekvenčního proudu v tepelnou energii, která působí v tkáních. Oproti dosud používaným monopolárním nebo bipolarním technologiím dosahuje náš přístroj pomocí vícepolárního proudu řízeným speciálními algoritmy variabilní tok energie v kůži. Tímto způsobem se dosáhne jeho tepelného působení v povrchových i hlubokých vrstvách kůže.

Lepší výsledky

Účinky regenerace kolagenu a odstranění tuku pomocí radiofrekvenčního ošetření jsou klinicky prokázány. Soustředěná energie umožňuje efektivnější působení a viditelné výsledky již po prvním sezení než bylo zvykem u monopolárních a bipolárních metod. Zároveň není zapotřebí tak velký přísun energie a ošetření je tedy příjemné a bezbolestné.

Modelování tělaModelování těla

RF-multipolární energie zahřívá tukové buňky, zrychluje metabolismus a zmenšuje tak jejich objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučování tuku z tukových buněk a ten se následně odvádí krevním a lymfatickým oběhem. Nastává tak očekávaný efekt snížení tukových zásob, zmenšení objemu a vyhlazení celulitidy.

JAK TO PŮSOBÍ?

Lifting, tvarování a vyhlazení kůže pomocí odbourání tuku: Zvětšené tukové buňky způsobují ochablost a nerovnosti kůže. Přístroj vede RFenergii do svrchních a podkožních vrstev kůže a způsobuje selektivní zahřívání tukových buněk a kolagenních vláken. Zvýšené teplo stimuluje metabolismus a následně dochází k vylučování tuků. Lokální odbourání tuku a napnutí kolagenních vláken způsobí redukci objemu ošetřovaných partií a zlepšení struktury kůže.

Vypnutí obličejových konturVypnutí obličejových kontur

Kožní vlákna – kolagen a elastin jsou vytvářena fibroblasty. Jakmile je zahřejete, stáhnou se a kůže se pomocí jejich kontrakce vypne a vyhladí. Zároveň se zrychlí metabolismus fibroblastů, které následně tvoří více kolagenu. Výsledkem je pevnější kůže s mladistvým vzhledem.

JAK TO PŮSOBÍ?

Úbytek kolagenních vláken a snížená aktivita fibroblastů způsobují u stárnoucí kůže jemné záhyby a vrásky. Přístroj způsobuje selektivní zahřátí kolagenních vláken. Od určité teploty dochází k jejich okamžité kontrakci.

Studio Prana

PARTNEŘI:

Valachy.cz HzH
Studio prana
STUDIO Prana BODY & MIND FITNESS
POWER HELP WELLNESS

Mgr. Tereza Winklerová: +420 606 819 531
info@studioprana.cz
www.studioprana.cz